Ylimääräinen yhdistyksen kokous

Ylimääräinen yhdistyksen kokous (Kevätkokous) purjehduspaviljongilla.
Extra föreningsmöte (Vårmöte) på segelpaviljongen
04.06.2012 klo-kl. 18.00

Käymme läpi toimintasuunnitelman ja talousarvion kuluvalle kaudelle ja hallituksen ehdotuksen ensi kauden maksuista. Lisäksi kokouksessa on seuran sääntömuutosesityksen ensimmäinen käsittely. Materiaali sääntömuutosesityksestä julkaistaan täällä ÖNS:n www-sivuilla n. viikkoa ennen kokousta. Tervetuloa!

På mötet behandlas versamhetsplan och budget för år 2012 samt avgifter för nästa säsong. På mötet behandlas de nya föreningsstadgarna för första gången. De nya stadgarna publiceras på ÖNS www-sidor ca en vecka före mötet. Välkommen!

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *


kolme × = 3